Новини

11 березня 2018

Посвячення у члени Національної спілки журналістів України

8 березня 2018 року в регіональному відділенні Національної спілки журналістів України відбулось подвійне свято для одного з викладачів Одеського національного політехнічного університету.

8 березня 2018

Шевченківські читання

Для всіх українців є великою традицією кожного року вшановувати пам’ять Кобзаря, пророка, батька нації – Тараса Григоровича Шевченка. Вже вкотре не залишаються осторонь студенти та викладачі Одеського національного політехнічного університету, які 6 березня 2018 року в Одеській національній науковій бібліотеці приєднались до Шевченківських читань присвячених 204-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та 180-річчю з часу написання поеми «Катерина».

26 лютого 2018

Сьогодні практика, а завтра – улюблена робота

Протягом лютого в Одеській національній науковій бібліотеці проходили практику третьокурсниці Одеського національного політехнічного університету.

15 лютого 2018

Літературно-музичний вечір «Все починається з кохання…»

День усіх закоханих – свято неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю. У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а у повітрі – відчуття щастя і романтики. Тому до Дня закоханих 14 лютого 2018 року студенти Гуманітарного факультету кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій підготували та провели в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.С. Грушевського інтернаціональний літературно-музичний вечір. Захід був присвячений 100-річчю Одеського національного політехнічного університету.

30 грудня 2017

Результати технічної частини семінару «Проектування навчальних комп`ютерних ігор як форма активного навчання студентів»

14-20 грудня 2017 року в GameLab-лабораторії інституту комп'ютерних систем ОНПУ пройшли дні технічної частини семінару для викладачів ОНПУ «Проектування навчальних комп'ютерних ігор як форма активного навчання студентів» у межах Erasmus + KA2 проекту «GameHub: університетсько-підприємницьке співробітництво в ігровій індустрії в Україні» (561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).

всі новини