Новини

26 квітня 2018

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

На базі кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій гуманітарного факультету ОНПУ 26 квітня 2018 року відбулось підведення підсумків і нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність», робота якої була розпочата 25 квітня 2018 року.

25 квітня 2018

Розпочато ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

25 квітня 2018 року за підтримки Міністерства освіти і науки України в Одеському національному політехнічному університеті кафедрою інформаційної діяльності та медіа-комунікацій розпочато ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність» відповідно до наказу МОН України № 1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році».

30 березня 2018

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

29-30 березня 2018 року в приміщенні адміністративного корпусу Одеського національного політехнічного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

23 березня 2018

Майстер-клас із медіа-грамотності від турецького журналіста для майбутніх журналістів – студентів ОНПУ

23 березня 2018 року в межах роботи Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації» в Одеському національному політехнічному університеті відбулася лекція на тему «Соціальна позиція журналіста. Дієвість і ефективність журналістики» від турецького журналіста, доктора філософії, докторанта Докторської школи Темеля Карааслана.

22 березня 2018

Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації

Уже четвертий рік поспіль на базі кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікації гуманітарного факультету 22 березня 2018 року розпочала роботу дводенна IVМіжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих науковців, присвячена 100-річчю Одеського національного політехнічного університету «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації».

всі новини