Новини

7 грудня 2017

Лине з серця українська пісня

5 грудня 2017 року кафедрою документознавства та інформаційної діяльності було проведено святковий захід у Науково-технічній бібліотеці ОНПУ, присвячений сторіччю Одеського національного політехнічного університету.

7 грудня 2017

День відкритих дверей в ОНПУ

7 грудня 2017 року у Палаці культури ОНПУ Гуманітарний факультет організував День відкритих дверей. Майбутні вступники мали змогу зустрітися з керівництвом факультету, викладачами, представниками студентського самоврядування і задати їм актуальні запитання щодо вступу до університету та організації навчального процесу на факультеті.

4 грудня 2017

Семінар для викладачів «Проектування навчальних комп`ютерних ігор як форма активного навчання студентів»

1 грудня 2017 року в ауд. 120х Гуманітарного факультету ОНПУ пройшов перший день семінару для викладачів «Проектування навчальних комп'ютерних ігор як форма активного навчання студентів».

2 грудня 2017

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

29 березня 2017 року в Одеському національному політехнічному університеті кафедрою документознавства та інформаційної діяльності проводитиметься ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

23 листопада 2017

Участь ОНПУ у круглому столі в Одеській національній науковій бібліотеці до Дня пам`яті жертв голодоморів в Україні

22 листопада 2017 року до участі у заході, приуроченому Дню пам`яті жертв голодоморів в Україні та 85-тій річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, що відбувся в стінах Одеської національної наукової бібліотеки, долучились наші студенти і доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності к.філ.н. Сікорська Вікторія Юріївна.

всі новини