Новини

15 лютого 2018

Літературно-музичний вечір «Все починається з кохання…»

День усіх закоханих – свято неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю. У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а у повітрі – відчуття щастя і романтики. Тому до Дня закоханих 14 лютого 2018 року студенти Гуманітарного факультету кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій підготували та провели в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.С. Грушевського інтернаціональний літературно-музичний вечір. Захід був присвячений 100-річчю Одеського національного політехнічного університету.

30 грудня 2017

Результати технічної частини семінару «Проектування навчальних комп`ютерних ігор як форма активного навчання студентів»

14-20 грудня 2017 року в GameLab-лабораторії інституту комп'ютерних систем ОНПУ пройшли дні технічної частини семінару для викладачів ОНПУ «Проектування навчальних комп'ютерних ігор як форма активного навчання студентів» у межах Erasmus + KA2 проекту «GameHub: університетсько-підприємницьке співробітництво в ігровій індустрії в Україні» (561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).

30 грудня 2017

Результати 3-го і 4-го днів семінару «Проектування навчальних комп`ютерних ігор як форма активного навчання студентів»

7-8 грудня 2017 року в аудиторіях гуманітарного факультету Одеського національного політехнічного університету пройшли 3-й і 4-й дні семінару для викладачів ОНПУ «Проектування навчальних комп'ютерних ігор як форма активного навчання студентів» у межах Erasmus + KA2 проекту «GameHub: університетсько-підприємницьке співробітництво в ігровій індустрії в Україні» (561 728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).

28 грудня 2017

З Днем народження, шановний Василю Георгієвичу!

Викладачі і студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності щиро вітають Василя Георгієвича, завідувача кафедри, беззмінного наукового керівника та ідейного натхненника, кандидата мистецтвознавства, президента Асоціації документознавства, заслуженого працівника освіти з Днем народження!

19 грудня 2017

Другий день семінару для викладачів ОНПУ від GameHub-ONPU-команди

6 грудня 2017 року в ауд. 107х гуманітарного факультету ОНПУ успішно стартував другий день семінару для викладачів «Проектування навчальних комп'ютерних ігор як форма активного навчання студентів».

всі новини