Новини

30 березня 2018

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

29-30 березня 2018 року в приміщенні адміністративного корпусу Одеського національного політехнічного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

23 березня 2018

Майстер-клас із медіа-грамотності від турецького журналіста для майбутніх журналістів – студентів ОНПУ

23 березня 2018 року в межах роботи Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації» в Одеському національному політехнічному університеті відбулася лекція на тему «Соціальна позиція журналіста. Дієвість і ефективність журналістики» від турецького журналіста, доктора філософії, докторанта Докторської школи Темеля Карааслана.

22 березня 2018

Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації

Уже четвертий рік поспіль на базі кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікації гуманітарного факультету 22 березня 2018 року розпочала роботу дводенна IVМіжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих науковців, присвячена 100-річчю Одеського національного політехнічного університету «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації».

11 березня 2018

Посвячення у члени Національної спілки журналістів України

8 березня 2018 року в регіональному відділенні Національної спілки журналістів України відбулось подвійне свято для одного з викладачів Одеського національного політехнічного університету.

8 березня 2018

Шевченківські читання

Для всіх українців є великою традицією кожного року вшановувати пам’ять Кобзаря, пророка, батька нації – Тараса Григоровича Шевченка. Вже вкотре не залишаються осторонь студенти та викладачі Одеського національного політехнічного університету, які 6 березня 2018 року в Одеській національній науковій бібліотеці приєднались до Шевченківських читань присвячених 204-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та 180-річчю з часу написання поеми «Катерина».

всі новини